Категории

.

Категории

.

розово + червено изкуствена роза и цвете хортензия стена за сватбата на фона или на тревата / стълб път свинцовое украса

розово + червено изкуствена роза и цвете хортензия стена за сватбата на фона или на тревата / стълб път свинцовое украса

BGN 365.00 BGN 384.00

Наличност
Налично


Вештачки се зголеми и hydrangea цвет ѕид за свадба позадина може да се користи за свадба позадина декорација Димензии : 60cm*40cm Апликација : Може да се користи како цвет Столб,цвет ѕид,продавница на пазарот на прозорецот оркестарот,дома затворен надворешна декорација,свадба декорација,настан празнична декорација,и така натаму.... Совети : Поради различни прилагодувања на светлото и дисплеј во боја, стоки и сликата не може да биде малку различна боја, ве молиме разбирање ,ви благодариме ! Ние поддршка може да се меша бојата или прилагодување, ако треба ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме !
- Поврзани Производи -

Основни характеристики

Тип:
Декоративни Цветя И Венци, Роза
Стил:
Цвете
Случай:
Сватба
Номер На Модела:
LT-FW009

Избор на клиенти