Категории

.

Категории

.

На изкуствено дишане на бебето дъх на бебето фалшива коприна дъх Babysbreath Flowers Plant for Home Wedding Party Decoration Products

На изкуствено дишане на бебето дъх на бебето фалшива коприна дъх Babysbreath Flowers Plant for Home Wedding Party Decoration Products

BGN 5.65

Наличност
Налично


Опис на Вештачки Gypsophila Бебе Здив Лажни Свила Babysbreath Цвеќиња Фабрика за Дома Свадба Партија Декорација Производи
Материјали : Свила цвеќиња & Гума, Пластични Цвет Матични
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : како се покаже во слика
Пакет содржи : 1 Букет Вештачка бебе здив
големина на :
Цвет должина : 69cm/27.1"
Превозот Услови 1. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напишано име и презиме / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски број. Ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. 2. (Бесплатен превозот)Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае 35 - 90 работни денови да wordwide. (Доплата) : A. Epacket : 13-20 дена. Б. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : 30-45 дена. В. Express : 5-10 дена.(ЕМС 10 -20 дена) 3. Купувачот има одговорност за плаќање на царина. 4. Acording на правила : Ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90 дена ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш. Но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн. значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени, се надеваме дека ќе може да почека повеќе од 60 дена, или 90 дена. Можете да не контактирате се прошири на вашиот заштита дена. 5. Ако не се примени парцели во нормално време, PLS контактирајте со нас за проверка. Но, се надевам да не се отвори спорот без cotact. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение. Наплата & се враќа & испраќање 1. Ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.

Основни характеристики

Тип:
Декоративни Цветя И Венци
Номер На Модела:
GF15696
Случай:
Коледа
търговска марка:
ХУАЮ
Стил:
Цвете
Тип:
гледане на деца диша

Избор на клиенти