Категории

.

Категории

.

Автомобилна GPS-навигация за Renault Fluence капацитивен сензорен екран + USB плейър+автомобилен dvr+Android мобилен телефон и домакин на взаимодействие

Автомобилна GPS-навигация за Renault Fluence капацитивен сензорен екран + USB плейър+автомобилен dvr+Android мобилен телефон и домакин на взаимодействие

BGN 497.00 BGN 552.00

Наличност
Налично

Надгради Оригинални Автомобил мултимедијален Плеер Автомобил GPS Навигација Одговараат на "Рено" Fluence Поддршка за Wi Fi паметен Телефон Огледало-линк Bluetooth со Vhicle DVR (HD) +Rearview камера + 16 G USB +8 G ТФ-картичка (2 парчиња)
Систем : Android 4.4 екран на Допир : Capacitance Екран ПРОЦЕСОРОТ : 1.6 GHz Nand Флеш Меморија : 16 GB RAM меморија : DDR3 1 G Резолуција : 800*480 Поддршка паметен Телефон Огледало-линк Bluetooth со A2 DP(Bluetooth Музика) Поддршка Андроид Стан Built-in GPS Навигација Поддршка Жариште Wifi Споделување Задржи Оригиналната Автомобил Радио Тјунер FM/AM
>>Забелешка :
1.Ве молиме проверете автомобил Табла пред купување, Истиот(Достапно),Различни (Unavilable).
2.Pls имајте на ум дека! Во спротивно не можат да се користат по купувањето, ние нема да бидеме одговорни за тоа.
3.Ако не можете да потврдите тоа,pls направете ја фотографијата за нас за да ја проверите.
>>Бесплатен Подарок
>>Функции : * се Задржи оригиналната Радио/CD сите функција на автомобилот * Капацитивни екран на Допир (800 x 480 пиксели) * Вграден Bluetooth со A2 DP,поддржува рацете слободни Пуштате музика преку Bluetooth * Вграден GPS навигација * Вграден Wi Fi * Поддршка паметен Телефон Огледало-link * Обратен камерата на текст * Возило Автомобил DVR Рекордер Камера * Работна Температура : -25 C да 85 C >> Не destory автомобил оригиналното CD. Само додадете навигација,bluetooth, видео репродукцијата,USB,rearview камера,гуми притисок монитор систем, автомобил возење видео рекордер,паркинг сензор,дигитални ТВ и др. врз основа на оригиналниот главната машина.Сите функција нема да биде destoryed. * Чувајте висок квалитет автомобил аудио систем. * Звукот на навигација и USB ќе излезе од автомобилот оригиналниот јазик.

Основни характеристики

На езика на osd:
Китайски (Опростен), Руски, Китайски (Традиционен), Италиански, Немски, Английски
Формат На Цифрови Носители:
Mp3, JPEG, Mp4
Din:
Двоен Din
Тегло На Продукта:
4kg
Операционна Система:
Android
специални характеристики:
Bluetooth, сензорен екран, MP3 плейъри,вграден GPS
ЦИГАНИ:
16 грама
Флуанс Година:
2014,2012,2011,2013
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Името На Модела:
740
Разделителна способност:
800*480
търговска марка:
Лиспринг
Напрежение:
12V
Размер На Дисплея:
7
Модел На Renault:
Флуанс
ОВЕН:
1G
За Марки Автомобили / Модели:
Рено
специална функция:
Функцията Wifi, Вграден Високоговорител / Микрофон
Размер На Елемента:
34*28*21 см
Слот за TF / Micro SD:
1
Изходна Мощност:
45 W
Максимална Външна Памет:
32 г
Интерфейс:
ISO
Автомобили:
Рено
Настаняване:
Автомобилна Consol

Избор на клиенти