Категории

.

Категории

.

2017.09 ICOM a2 b c софтуер за BMW ICOM A2 B C с експертни режим istad: 4.07 ISTAP: 3.62 in 480GB ssd подходящ за x200t/d630

2017.09 ICOM a2 b c софтуер за BMW ICOM A2 B C с експертни режим istad: 4.07 ISTAP: 3.62 in 480GB ssd подходящ за x200t/d630

BGN 332.80

Наличност
Налично

2017.09 icom а2 б в софтвер за BMW ICOM А2 Б В со ЕКСПЕРТ Режим istad : 4.07.31 ISTAP : 3.62.3.001 во 480gb ssd одговара за x200t/d630
Можете да ги купите овој најновата верзија SSD да одговара на вашиот ICOM дијагноза скенер.
Ако сакате да се добие целосен сет ( SSD, ICOM, Лаптоп), можете да изберете слободно во мојата продавница.
Лаптоп Системски побарувања :
Dual-core процесор, препорачливо е дека I3 погоре; Повеќе од 4 G на меморија.
ПОПИСОТ А2 Експерт Софтверски Пакет Листата :
1pc x 480 GB SSD 2017.09 Верзија ( со експерт Режим во harddisk)
PS : ние имаме HDD одговара за мулти лап-топ компјутери. Ве молиме кажете ни која SSD што треба, или ќе испрати D630 SSD за вас.
За Г ell Лаптоп : D630, E6420
За L enovo Лаптоп : X200t, X61, T410, Z475
За P anasonic Lapop : СП-19, СП-29, СП-52
SSD : Цврста Состојба Диск, која работи многу побрзо отколку обичните hdd (harddisk)
I. Нашиот Најнов ICOM А2 софтвер beed за да одговара со овој Хардвер Верзија :
Ако вашиот хардвер верзија е премногу стар, ќе можеме да го ажурирате за вас преку Teamviwer.
PC-CORE 03.13.00
Подигнете : 01.23.01
Примена : 01.37.00
ПОПИСОТ А2 Експерт Верзија на Софтвер : 2017.09 вклучувајќи ги и Експерт Мод
1.ISTA-D : 4.07.31
2.ISTA P : 3.62.3.001
Не поврзани 9000 дена останатите
ПОПИСОТ а2 Експерт Софтвер Мулти-Јазици се Поддржани :
ISTA-СТР :
Англиски, Германски, Шпански, Француски, Италијански, Полски, Португалски, Турски, Чешка, Шведска, Холандија, Руски, Japaness, Корејски, Тајландски, Кинески, Грчки..
ISTA-D : англиски и германски, треба други јазици, ние исто така имаат софтвер.
Answer : ___________________________ Note :
Најновите icom софтверска поддршка Win7 64 малку систем :
Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме започнете автомобил пред да го користите уредот, а потоа го направите следниве чекори :
1. поврзете на автомобил со пописот или icom а2;
2. поврзете пописот lan-кабел со компјутерот кога системот светлина престане да трепка.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Четци На Кодове И Инструменти За Сканиране
Език:
Korea,Spanish,Finnish,Denish,Polish,Slovenia,Portuguese,French,Turkish,Thai,Hungarian,English,Swedish,Dutch,Japanese,Greek,Italian,Russian,Norwegian,Czech,German
Версия На Софтуера:
2017.09
Хардуерна Версия:
НОВО
търговска марка:
RCOBD
версия на програмата icom A2 експертна:
2017.09
капацитет на твърдия диск icom a2 expert HDD capacity:
SSD 480GB
На ICOM a2 expert Доставка:
DHL, FEDEX, И EMS
сервизно обслужване на ICOM a2 expert Aftersales:
техническа поддръжка
гаранция експерт icom a2 expert:
1 година
експертна функция на icom a2 expert Feature:
С Експертни Режим
Експертна софтуерна система ICOM A2 Expert System Software:
поддръжка на 64-битова система за win7
специални характеристики:
За диагностика на BMW
Автомобили:
за BMW

Избор на клиенти