Категории

.

Категории

.

SpeTool Цирконий Pink Ceramic Нокти Пробийте Bit Rotary Burs For Electric Manicure Pedicure Grinding Polish Грижи За Избелване На Зъбите

SpeTool Цирконий Pink Ceramic Нокти Пробийте Bit Rotary Burs For Electric Manicure Pedicure Grinding Polish Грижи За Избелване На Зъбите

BGN 14.00 BGN 16.27

Наличност
Налично


Spe Tool Циркони Розова Керамички Помине Вежба Малку Ротари Burs За Електрична Нокти Педикир Мелење Полски Заби Белење На Забите
Со револуционерниот се намали и безбедно-на крајот на работниот дел, непречено круг врвот малку произведува оптимален третман побрзо и побезбедно.
Глава Дијаметар : Φ6.6mm (0.26 инчи)
Глава Должина : 13mm (0.51 инчи)
Месо тело со Дијаметар : 2.35 mm (Прибл. 3/32inch)
Ронки Ниво : Парична Казна
ПРЕДНОСТИ :
1. Антибактериски;
2. Не затнување;
3. Отпорен на корозија - нема рѓа;
4. Топлина отпорни - да се спречи прегревање штета;
5. Одлична трајност и врвни перформанси.
ЗАБЕЛЕШКИ :
1. Проверете помине вежба битови пред употреба;
2. Секогаш носат око-заштитна безбедност очила;
3. За професионална употреба само;
4. Не го користете, ако тоа е падна;
5. Да се чува вон дофат на деца;
6. Disinfect помине вежба битови по употребата.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Електрическа Маникюрная Бормашина И Аксесоари
Номер На Модела:
ST020102
търговска марка:
Спецул
Размер:
6.6x13mm
Тип Штепсельных Вилици:
Универсален
Тип Елемент:
тренировка за нокти
метериал:
циркониевая керамика
Диаметър На Главата:
6,6 мм (0,26 инча)
Дължина На Главата:
13 мм (0,51 инча)
Ниво На Песъчинки:
Добре

Избор на клиенти