Категории

.

Категории

.

SpeTool Розово Керамични Нокти Шлайфане Битов Аксесоар За Електрическа Маникюрной Машини Лъскав През Цялата Върха На Ноктите Салон Професионален Инструмент

SpeTool Розово Керамични Нокти Шлайфане Битов Аксесоар За Електрическа Маникюрной Машини Лъскав През Цялата Върха На Ноктите Салон Професионален Инструмент

BGN 14.00 BGN 16.27

Наличност
Налично


Spe Tool Розова Керамички Помине Мелење Малку Додаток За Електрична Нокти Машина Мазна Круг Врвот Помине Уметност Салон Професионална Алатка
Со револуционерниот се намали и безбедно-на крајот на работниот дел, непречено круг врвот малку произведува оптимален третман побрзо и побезбедно.
Глава Дијаметар : Φ6.6mm (0.26 инчи)
Глава Должина : 13mm (0.51 инчи)
Месо тело со Дијаметар : 2.35 mm (Прибл. 3/32inch)
Ронки Ниво : Груб
ПРЕДНОСТИ :
1. Антибактериски;
2. Не затнување;
3. Отпорен на корозија - нема рѓа;
4. Топлина отпорни - да се спречи прегревање штета;
5. Одлична трајност и врвни перформанси.
ЗАБЕЛЕШКИ :
1. Проверете помине вежба битови пред употреба;
2. Секогаш носат око-заштитна безбедност очила;
3. За професионална употреба само;
4. Не го користете, ако тоа е падна;
5. Да се чува вон дофат на деца;
6. Disinfect помине вежба битови по употребата.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Електрическа Маникюрная Бормашина И Аксесоари
търговска марка:
Спецул
Номер На Модела:
ST020302
Размер:
6.6x13mm
Тип Штепсельных Вилици:
Универсален
Тип Елемент:
тренировка за нокти
метериал:
циркониевая керамика
Диаметър На Главата:
6,6 мм (0,26 инча)
Дължина На Главата:
13 мм (0,51 инча)
Ниво На Песъчинки:
груб

Избор на клиенти