Категории

.

Категории

.

Пуйка Игла Барбекю Спринцовка Материал От Неръждаема Стомана Трева Подправки Спринцовка Удобен Пържола С Кухненски Инструмент 54012 Подарък

Пуйка Игла Барбекю Спринцовка Материал От Неръждаема Стомана Трева Подправки Спринцовка Удобен Пържола С Кухненски Инструмент 54012 Подарък

BGN 24.96

Наличност
Налично


100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Боја : главно сребро. Материјал : трајни производи за храна-одделение елоксирани алуминиумски легури. Големина : 2 инчен Дијаметар; 1.6 инчи висок Наменета за печење различни свадба торти и колачи, како и cheesecakes, косата и замрзнати десерти. Не-стап заврши и отстранлив дното за лесно да се ослободи храна и лесно да се чисти. 1.леќата инјектор за влажна,совршено искусни храна;
2.здрав не ' рѓосувачки челик constrution минатата година по година;
3.вклучува течноста маринада игла и мелено маринада игла;
4.лесен за употреба и чистење;
5.добра за почетници и напредни готвачи.
Ова не ' Рѓосувачки Челик Леќата Инјектор има 2-оз. Капацитет и доаѓа со 2 Оваа Нерѓосувачки Челик Игли : 1for Течни Marinaide & 1for Мелено Marinaide.

Основни характеристики

Тип:
Инструменти За Месо И Птици
документ:
CIQ, ЕИО, CE / EU, FDA, LFGB, SGS
Номер На Модела:
54012
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Материал:
Метални
Тип Инструменти За Месо И Птици:
Месни Инжектори
Вид На Метал:
неръждаема стомана
Цвят:
На случаен принцип

Избор на клиенти