Категории

.

Категории

.

Make Up Tools Silver Line безвоздушная бутилка с прозрачен капак празни пластмасови бутилки за многократна употреба козметични контейнери 100 бр./лот

Make Up Tools Silver Line безвоздушная бутилка с прозрачен капак празни пластмасови бутилки за многократна употреба козметични контейнери 100 бр./лот

BGN 198.00 BGN 198.40

Наличност
Налично

Пополнување инструкции : На airless шише мора да се полни со течност, кога ќе ги користите во прв пат. Пакетот Вклучува : 100 компјутери/многу Големина : 15ml 90*30мм 30ml 120*30мм 50мл 156*30мм 100pcs/многу страна на курирската служба DHL Брзо Бесплатен Превозот Добар профит за reselling Airless Шишиња помогнат на бактерии и други contaminents надвор од вашиот органски производ или sjincare израз траен производ. Ова шише ќе се спречи производ доаѓаат во контакт со кислород за време на користењето да се зачува активна состојка и одржување на рок на траење. На Airless Пумпа Шише ќе помогне да се минимизира отпад како производ е турка нагоре за да се пумпа преку диск. Можете да користите : серуми,креми,лосиони,за нега на кожата предмети,moisturizers и други формулации. Шишиња може да се употребуваат и полни.

Основни характеристики

Технически характеристики:
15 мл, 30 мл, 50 мл
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
15ml 30ml 50ml
Номер На Модела:
LP-16
Материал:
Пластмаса
За Промишлена Употреба:
ЛИЧНА ХИГИЕНА

Избор на клиенти