Категории

.

Категории

.

безплатна доставка 30 мл / 50 мл 4 бр. / лот розова капачка за сигурност гумена глава капкомер на бутилката, стъклена бутилка етерично масло(бяла краен)

безплатна доставка 30 мл / 50 мл 4 бр. / лот розова капачка за сигурност гумена глава капкомер на бутилката, стъклена бутилка етерично масло(бяла краен)

BGN 26.00 BGN 28.80

Наличност
Налично


Здраво,драг пријател :
Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.
Ние имаме многу видови на производи.повеќе детали,ве молиме кликнете на неа :
http : //www..com/store/512499 или контактирајте го продавачот.
Било какви дополнителни прашања,слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што побрзо.
Со нетрпение очекувам да има среќен бизнис со вас.
Krystal : ) За производи :
1. Слики може да имаат мала боја разлика со вистинските производи поради светлина,,различни екран поставување итн.Ние го цениме вашето разбирање.
2. Сите производи се двојно проверени пред испраќање.Ние со нетрпение очекуваме да воспоставување на долгорочни деловни односи со нашите клиенти.
Внимание :
1. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса за да бидете сигурни дека тоа може да стигне до вас од страна на локалните поштата.
2. Ве молиме обрнете внимание на вашиот центар за пораки или e-mail. Ние ќе ве контактираме во случај да има проблем со вашата нарачка.

Основни характеристики

Технически характеристики:
30 мл, 50 мл
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
30ml/50ml
Номер На Модела:
10*3,3 см/11,4*3,7 см

Избор на клиенти