Категории

.

Категории

.

2 метра Z вид 3M лепило автомобил гумено уплътнение пълнител лепило с висока плътност уплътнение на вратата на колата на газ шумоизолация автомобилни аксесоари

2 метра Z вид 3M лепило автомобил гумено уплътнение пълнител лепило с висока плътност уплътнение на вратата на колата на газ шумоизолация автомобилни аксесоари

BGN 9.00 BGN 9.44

Наличност
Налично

Нашата компанија поддршка изменуваат , и 500 метри минимум потреба може да дојде до вид на контакт со нас ! ПОВРАТНИ информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел . Ако не сте задоволни со нашата porducts, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме дека ќе се 100% slove било проблем за вас. Ако имате било какви прашања, plaese се чувствуваат слободни да контакт. Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа. Политика На Враќање
Ние само го правиме Висок квалитет запечатување во дресот на , ве молиме слободно да се купи ! Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! Ако производот е оштетен или друг проблем направени од страна на добавувачот, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела. Ние ќе ги врати вашите пари или размена откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Пълнители, Лепила И Уплътнители
Височина На Продукта:
3cm
Дължина На Продукта:
20cm
Името На Модела:
Z-тип
Тегло На Продукта:
0.25kg
специални характеристики:
Авто щуцер
търговска марка:
Паркур
Вид На Материала:
EPDM
Широчина На Елемента:
20cm

Избор на клиенти