Категории

.

Категории

.

5D, направи си сам, диамантена живопис Исус кръст Бод, колела, Диамантена бродерия религиозен Исус, 3d диамантена мозайка, ръкоделие, стикери, декорация

5D, направи си сам, диамантена живопис Исус кръст Бод, колела, Диамантена бродерия религиозен Исус, 3d диамантена мозайка, ръкоделие, стикери, декорация

BGN 11.00 BGN 20.77

Наличност
Налично

5 D,diy,Дијамант Сликарство Исус Крстот Бод,Целосна,Дијамант Вез Верска Исус,3d Дијамант Мозаик,Везана,налепници,оркестарот
Големина : 25*20cm или 40*30cm или 45*35cm или 50*40cm или 60*45см
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. не квалитет проблем). Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување.
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
; За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти ! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! : Feedback
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Основни характеристики

Размер:
20x26cm, 30x40cm, 40x50cm, 35x45cm, 45x60cm
Вид На Модела:
Портрет
Стил:
Европа
Материал:
Смола
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати В Една Тръба
Форма На Диаманта:
Площ
търговска марка:
КУФВКЕЙ
Воспользуйся:
Модел
Рамка:
No
Форма:
Единична стая
Област Оклейки:
Пълен
Брой цветове:
30-45
Външната Опаковка:
Сгънати В Една Тръба
Воспользуйся:
Home decor&wall art & Wall decoration
Подробна информация:
Пълни диаманты смолаы с участието на
вътрешна детайл от комплекта:
частици смола, основна тъкан, чертежи, щипки, плоча
Воспользуйся:
Украса на семейството и хотели, подаръци за рожден ден и за празник, и т.н
брой:
Zz726 стикери за стена триптих
Цена:
Най-ниската и най-добрите и конкурентни цени
Диамант живопис Исус:
Диамант Бродерия Религиозен Исус
Исус кръстат бод:
Диамантена Бродерия Религиозна
Размер:
25 * 20 cm или 40 * 30 СМ или 45 * 35см или 50 * 40 или 60 * 45 см

Избор на клиенти