Категории

.

Категории

.

Подложки капаче кука килим комплекти бод конци килим бродерия на възглавници килим, килими комплекти на кръстат бод конци кръст Бод на плавателни съдове

Подложки капаче кука килим комплекти бод конци килим бродерия на възглавници килим, килими комплекти на кръстат бод конци кръст Бод на плавателни съдове

BGN 28.00 BGN 47.17

Наличност
Налично


ПРОИЗВОД СЛИКИ
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
01 што е тепих везови
Извезена тепих е DIY недовршени тепих во собата, треба да заврши со себе.
Во собата, не се доволно различни бои предиво, висок квалитет позадина перница и алатки.
Овој комплет ќе ви понуди килим дека е wonderfull бујна и може да се направи за да се вклопи во секој ентериер мотив.
На possibilties се вчудовидувачки можете да ги користите на подот, ѕидот, троседот, кревет и прозорец.
02 Везови Теми
03 МРЕЖА ПЛАТНО
04 ТАБЕЛАТА НАСТАВА
КАКО ДА ГО НАПРАВИТЕ
ЗА ПАКУВАЊЕ
ГОТОВИОТ ПРОИЗВОД
ЗА ПРЕВОЗОТ
1) Нормално, ние ќе брод надвор предмети во рок од 48 часа, откако ќе ја добиете вашата исплата информации.Со цел да се благодарност за вашата нарачка, ние редовно ќе го испрати убав подарок за сите наши клиенти. 2) Ние нудиме на три начини на транспорт во вкупниот број. тие се EMS,DHL и Кина Пост Воздух Mail . Ние ќе испрати парцели за вас, како и вашиот бара пратката на средства. Тоа е бесплатен превозот на речиси низ целиот свет од Кина Пост Воздух Mail. 3) Време На Испорака : А).околу 4-10 работни дена од UPS-от//Федекс B).околу 6-15 работни дена од ЕМС C).20-40 работни дена од кина пост воздух воздухопловната,руската земја обично треба повеќе денови D). Ние ги користиме Федекс/EMS /CPAM според вашата локација, и ќе добиете на следење на број во рок од 1-3 дена по породувањето. E). Ние не сме одговорни за било каква несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Ѓ) Ако вашата цел повеќе од 8 предмети, може да добиете Брз СЛОБОДЕН ЕМС или DHL како transportaion начини да се подолу земји!
ВАШАТА ПОВРАТНА ИНФОРМАЦИЈА
Ние сме некоја онлајн продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас.

Основни характеристики

Размер:
50x50cm
Стил:
Европа
Материал:
Вълнени изделия
Начин За Печат Върху Платно:
Цветен Печатни Платно
Пакет:
Цветна Кутия
Тема:
Серия Животни
Номер На Модела:
НАПРАВИ СИ САМ
Тип:
Килим / изтривалка / ролка / потоци за бродерия / мат
Материал:
Вълна / Конец
инструмент:
игли за плетене / куки за плетене на една кука
Продукти:
Направи си сам
Кораб:
Безплатна доставка

Избор на клиенти