Категории

.

Категории

.

Пшины 3d САМ Диамант бродерия животно е тигър лицето кръстат бод пълен квадратен бормашина Диамант живопис мозайка ново начало декор F397

Пшины 3d САМ Диамант бродерия животно е тигър лицето кръстат бод пълен квадратен бормашина Диамант живопис мозайка ново начало декор F397

BGN 15.00 BGN 24.77

Наличност
Налично


Повеќе стилови за вашиот изберете :
Декорација Детали :
Платно Големина(слика+бела назад) : 26*46cm - големина на Слика(DIY големина на слика ) : 20*40cm (можеби 2 CM грешка)
Платно Големина(слика+бела назад) : 40*80см - големина на Слика(DIY големина на слика ) : 30*70cm (можеби 2 CM грешка)
Платно Големина(слика+бела назад) : 50*100cm големина на Слика(DIY големина на слика ) : 40*90cm (можеби 2 CM грешка)
Платно Големина(слика+бела назад) : 60*100cm - големина на Слика(DIY големина на слика ) : 50*100cm (можеби 2 CM грешка)
Платно Големина(слика+бела назад) : 70*140cm - големина на Слика(DIY големина на слика ) : 60*130cm (можеби 2 CM грешка)
Ние гарантираме за соодветен број на Смола Круг rhinestones ИЛИ Квадратни вежба за вас изберете
Овој производ не содржи рамки
Ставете Опсег : целосна дијамант layout ( целата слика потреби лепило rhinestones )
За боја : Поради светлина, различни компјутерски монитор,можеби бојата на фото преземено малку се разликува од вистинскиот објект.Ве молиме погледнете го стоки, всушност, се примени .На следете ги сликите се само за вашиот референца.Ви благодариме за вашето разбирање.
Комплет вклучува : платно, доволно rhinestones, збир на алатки, сакате да имате среќен шопинг, ви благодариме! Слики Детали : Pshiny 3d DIY дијамант везови Животинско тигар лице крстот бод Полн плоштад вежба Дијамант слика мозаик Нов Дом Оркестарот F397 Големина детали : Повеќе предмети за можете да изберете : Кристал детали : Како да го користите : Како да се заштитат платно по завршена : Како да пакување : Превозот и Плаќање и Повратни информации :
Плаќање :
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.

Основни характеристики

Размер:
canvas size 40x80cm, canvas size 50x100cm, canvas size 60x120cm, canvas size 70x140cm, canvas size 26x46cm
Стил:
Европа
търговска марка:
ПШИНЫ
Брой цветове:
1-30
Външната Опаковка:
Цветна Кутия
Материал:
Смола
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати В Една Тръба
Форма На Диаманта:
Площ
Воспользуйся:
Модел
Рамка:
No
Форма:
Единична стая
Област Оклейки:
Пълен
Вид На Модела:
Домашни любимци
Направи си сам диамант живопис животни тигър:
5d сам диамантена живопис животни лицето
5d сам диамантена бродерия животни:
диамантена кръст бод тигър картина
диамантена бродерия тигровая муцуната:
Пълен квадратен макет от планински кристал
Диамантена Живопис Кръст Бод:
5D диамантена бродерия животни тигър
Име 1:
Пшины направи си САМ 3d диамантена бродерия животно е тигър лицето на кръстат бод
Име 2:
Пълен квадратен бормашина Диамант живопис мозайка ново начало декор F397
КОД:
F397
диамантена мозайка:
диамантена мозайка сам животни тигър
Размер на изображението (diy image size):
20*40 cm/30*70см/40*90 см/50*110см/60*130 сантиметър
размер на платното (размер снимки+празен размер):
26*46см/40*80 см/50*100cm/60*120 сантиметра/70*140см

Избор на клиенти