Категории

.

Категории

.

1 бр. сладък Crystal студент Диамант химикалки канцеларски химикалка дръжка 2 в 1 Crystal стилус сензорна писалка училище канцеларски материали

1 бр. сладък Crystal студент Диамант химикалки канцеларски химикалка дръжка 2 в 1 Crystal стилус сензорна писалка училище канцеларски материали

BGN 1.00 BGN 1.38

Наличност
Налично

Опис 1 BUC Симпатична Кристал Студент Дијамант Ballpoint Пенкала Канцелариски Ballpen 2 Во 1 Кристал Специјалното Пенкало Допир за да го Заклучите Училиште Канцелариски Материјали Состојба : Brand New + Висок Квалитет ! Материјал : Метал Тежина : Околу : 11g Мастило Боја : Црна Димензии : За должина 14.2 cm Пакување Листа : 1 * Ballpoint Пенкала Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии Појавување рефил Кликнете подолу за да се поврзете на купување

Основни характеристики

Цвят На Мастилото:
Черен
Точка Запис:
0,7 мм
Воспользуйся:
В Офис И Училищни Дръжка
Материал:
Метални
Номер На Модела:
Bi-H2
Намалява Или Не:
No
Иновация:
ДА
Тип:
Химикалка Химикалка
Тип:
Химикалка Химикалка

Избор на клиенти