Категории

.

Категории

.

4 цвят Crystal футбол 18 мм и метален бутон на Модула за гривни, часовници жени в една посока M714 дамска мода направи си САМ бижута 010711

4 цвят Crystal футбол 18 мм и метален бутон на Модула за гривни, часовници жени в една посока M714 дамска мода направи си САМ бижута 010711

BGN 8.21

Наличност
Налично


Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст
1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и Кина Пост Воздух Mail. 2.Кога вкупниот износ на вашата нарачка и повеќе од $170(remote област> $200), ние ќе брод на нарачка до вас од страна на Слободен брзо се изразат како EMS/E-емс/DHL /Федекс /UPS-от..
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
животът стрели
Номер На Модела:
213
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
Пол:
Жени
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Тип Инсталация:
Няма
Функция:
Напомняне За Съобщение
Тип Обков:
Омар
Формамодел:
Кръг
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Метални

Избор на клиенти