Категории

.

Категории

.

Керамична сплав Чар гривни, гривни за жени марка бижута Гривна от мъниста Pulsera Коледен подарък

Керамична сплав Чар гривни, гривни за жени марка бижута Гривна от мъниста Pulsera Коледен подарък

BGN 5.00 BGN 6.53

Наличност
Налично


Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-7 дена
www.dhl.com
EMS
За 3-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
За 10-30 дена
www.17track.net/Index En.html
e Packet
За 7-15 дена
www.usps.com
sf-експрес ,Тоа е да се земе од 3-5 дена, Тоа е поевтино од други изрази.Ако треба,ве молиме контактирајте со нас.јас ќе се прилагоди на фактурата. www.sf-express.com
Поддршка на Превозот Земјата : САД ,Австралија, Сингапур, Малезија, Тајланд, Виетнам , Мјанмар , Јапонија ,Јужна Кореа, Хонг Конг, Макао ,Тајван
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса.
Услови за продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Растение
Материал:
Планински кристал
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
Тип Обков:
Превключи ключове-закопчалка
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Жени
търговска марка:
xowshine
Моторен Тип:
Гривна От Мъниста
Тип Инсталация:
Няма
Стил:
Бохеми
Цвят:
бял червен цветен
размер(дължина):
17-20 см
Материал:
позлатени сплав Керамични планински кристал ЦКБ
Тегло:
0.06
Стил:
Бохеми

Избор на клиенти