Категории

.

Категории

.

Старинни антични злато, сребро цвят Лъвската глава окачване гривна черно лавовый камък мъниста, гривни за жени, мъже гривни Баратас

Старинни антични злато, сребро цвят Лъвската глава окачване гривна черно лавовый камък мъниста, гривни за жени, мъже гривни Баратас

BGN 4.00 BGN 5.10

Наличност
Налично

Гроздобер Антички Злато Сребрена Боја Лав Главата Шарм Хривнија Црна Lave Камен Beaded Нараквици за Жени Мажи Pulseras Baratas
1)Боја : Антички Злато Позлатен и Антички Sliver Позлатен
2)Големина : 8mm
3)Функција : лав шарм нараквици
4)Материјал : природен камен+алуминиумски
5)Тежина : 20g/влакно
6)Пакет : 1 влакно/opp вреќа
7)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, UPS-от и така натаму (Освен оддалечените области).
8)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ . И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet

Основни характеристики

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
Материал:
Камък
Пол:
Жени
Номер На Модела:
F5167
Тип Инсталация:
Няма
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Тип Обков:
Скрита закопчалка-предпазител
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Домашни любимци
търговска марка:
Сова
Съвместимост:
Няма
Цвят:
Антично злато, Антично сребро
Размер:
8мм
Тегло:
20 г
материал:
лавовый камък+сплав
Предмет на:
Мъжки Гривни
Тип:
Еластични маншети
Дизайн:
Lions Гривни
Характеристика:
Гривни От Мъниста
Използването на:
гривна окачване
Модел:
лава камък Лъв гривна

Избор на клиенти