Категории

.

Категории

.

Дебел Дракон Дизайн На Гривна Наручная Верига От Жълто Злато Напълнена Бижута Мъжки Подарък

Дебел Дракон Дизайн На Гривна Наручная Верига От Жълто Злато Напълнена Бижута Мъжки Подарък

BGN 23.00 BGN 28.61

Наличност
Налично

Нашиот принцип : Добар Квалитет, Евтини во Цената, Најдобра Услуга!
Добредојдовте на место на ред! споделување на вашата љубов да вашата љубов луѓе
Опис на 18k Злато Исполнет Mens Хривнија Должина : 21cm(8.3 инчи) Ширина : 0.8 cm Задржи Боја За Долго Време Високо Полиран/Спречување на алергијата/Фина Работа сосема нов,превозот бесплатно,со подарок кутија, Она што е исполнет злато
Злато Исполнет Накит е дебел солидна слој на квалитетот злато топлина врзани на внатрешна полу-скапоцени метали од страна на напредни машински процес. Таа ги има сите голема карактеристики на цврстиот златен накит без цена . Тоа не е лесно шушка надвор, дупка или бојата. Тоа е исклучително долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот.
Злато исполнет накит е поекономична алтернатива за цврсти златен накит! Но, ве молиме да се свесни за тоа не е солидна златен накит!
Она што е начин да се грижи за злато исполнет накит?
A. Користете памучна крпа за полски накит да се одржуваат чисти и светли.
Б. се Ангажирани во тешки рачна работа или земање на бања, се препорачува да се отстрани накит.
В. кога не се носи, ве молиме запечатување накит, за зачувување по користејќи памук или ткиво за да го избришете влага и нечистотија. е Electroplated, е уште еден чекор надолу во квалитетот.
Превозот
1. САД, трае околу 20-25days да пристигнат тука Преку Кина пост e Packet;
2. другите земји обично трае околу 30-45 дена да се вашата рака Преку Кина пост Воздух парцела , но Русија, Јужна Америка, Африка, обично трае околу 35-55 дена да се вашата рака;
3 . ние исто така нудиме 11-15 дена Преку Кина пост ЕМС Брза испорака, ако сакате да брод објектот преку овој метод во брзање, ве молиме пишете ни на првиот.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
какакси
Дължина:
21cm
Тип Обков:
Лесен кука
Тип На Метали:
Позлатените Покритие
Формамодел:
Геометрична
Пол:
Мъже
Стил:
Модерен
Тип Инсталация:
Невидима Настройка
Материал:
Метални
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Вид На Гривни:
Гривни, Верижки И Връзки
Функция:
За облекчаване на умора
Пол:
мъж, жена
Случайност:
Парти, Сватба, Рожден Ден, Годишнина, Коледа
Размер:
210мм*9mm
Материал:
злато заполнило мед
Тип:
гривна, верижка, връзка, на китката,бижута, подаръци,аксесоари
Отстъпка:
повече 3шт,ще получите отстъпка от 10%
Пакет:
Подарък кутия
Място на произход на стоките:
Yi Wu, Китай (Континентален)
Характеристика:
Високо Качество На Ниска Цена На Голям Запас От Безплатна Доставка

Избор на клиенти