Категории

.

Категории

.

Златният цвят е цветът на 925 твърдо сребро индивидуални плакети гривни персонализирани отсече името гривна Коледен подарък

Златният цвят е цветът на 925 твърдо сребро индивидуални плакети гривни персонализирани отсече името гривна Коледен подарък

BGN 41.58

Наличност
Налично


Злато Боја 925 Солидна Сребро Приспособен Nameplate Нараквици Персоналните Отсечени Име Алка Божиќ Подарок
За нашата продавница :
* ветување сите jewelrys се направени во солидна сребро 925 *100% рачно изработени персоналните Накит *Било какви зборови како клиентите барања *Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена *Сигурен Снабдувач на Големо & Трговците на мало ,Се себе Фабрика. *Personaliezd Накит само што&го вашиот љубовник
#Основните Накит параметар
1.стил : класични 2.материјал : 925 солидна sliver 3.боја : златна / сребрена 4.дебелина : 1.2 mm (0.047") Име Pendant ширина : 25-40mm/1"-1.57" 5. Завиткани во подарок кутија
#Дизајн :
1.Клиентот дизајн ќе биде прекрасен (pls испрати attachcment)
Ако треба да ги проверите дизајн ,pls дозволете ни да знаеме .
Некаде ,ние треба да се провери детали со вас ,Pls не ми корист ,проверете ја вашата порака во рок од 1-2days по вашето место на цел .tks за својата благодарност .
#Како да нарачате ?
Ве молиме оставете ги
1.името и букви фонт
2.на хривнија обемот (должина);
Нема забелешки ние ќе направиме 16cm +3-5cm ajuster за вас
ако имате посебни ширина барања, pls остави порака до нас .
Исто така сметаме дека ова може да се однесува како Anklet Хривнија
#Испорака :
1.Производство на време :
Нормално ,Вашата цел ќе биде предаден во рок од 5-7 дена по исплата е расчисти.
Ние не бродот на викенд или државни празници.
2.Пратката термини :
a : стоки преку препорачана воздухопловната by Epacket, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
на пример : Epackage на САД,Тоа трае околу 12-20 дена.
б : Кина Пост Воздух Mail на друга земја околу 30-45days.

Основни характеристики

Цвят на метала:
18-каратный златен, сребърен
Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип Инсталация:
Няма
търговска марка:
CedesaO
Тип На Метали:
Сребро
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Материал:
Метални
is_customized:
Yes
Тип Обков:
Кутия пръстени-закопчалка
Формамодел:
Геометрична
Номер На Модела:
модерно колие
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Дебелина на:
1.2 мм(0.047)
името размер на кулон :
Ширина 25-40 мм(1-1.57)
Стил:
поименна табела гривна
Занаят:
Отсече
Произведени По Поръчка:
ДА
Подходящ за:
майка ми, момиче,деца
Опаковка:
Подарък кутия
Материал:
Твърдото сребро проба 925
Цвят:
злато piated

Избор на клиенти