Категории

.

Категории

.

MS Jewelry Game of Thrones гривна Song of ice fire Stark Chain Линк Чар гривни за Мъже, Жени гривна cosplay

MS Jewelry Game of Thrones гривна Song of ice fire Stark Chain Линк Чар гривни за Мъже, Жени гривна cosplay

BGN 3.00 BGN 4.16

Наличност
Налично

Хривнија Големина : 20x2.5 cm (1cm=0.394 in) Тежина : 24 g
~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк. На поголема цел,на подобро најголемиот дел цена,ние може да понуди подобра цена или бесплатен превозот преку експрес за нашите редовни купувачи.Нешто што може да оставите порака,ние ќе ви одговори, сигурно во 12 часот. Работно време : Америка Бразил(GMT-8) : 17 : 30(pm)-2 : 30(сум); Русија(Москва GMT+4) : 5 : 30(сум) -14 : 30(часот) во Англија, Франција(GMT+1) : 2 : 30(сум)-11 : 30(сум) ~Повратни информации, Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари! Ве молиме контактирајте со нас, прво со било каков проблем ,или прашања пред отворањето спор или напуштање на неутрален или негативен фидбек. Тоа ќе ни биде големо задоволство ако ние може да ви даде возбуден Купување искуство.Ние искрено се надеваме дека можеме да започне долгорочна деловна соработка.

Основни характеристики

Цвят на метала:
посеребренное покритие
Вид На Гривни:
Гривни, Верижки И Връзки
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Унисекс
Тип Обков:
Превключи ключове-закопчалка
Материал:
Метални
Дължина:
20cm
Тип Инсталация:
Няма
Стил:
Модерен
Формамодел:
Кръг
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Функция:
тракер настроението
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Тегло:
25 g
брой:
YS11923

Избор на клиенти