Категории

.

Категории

.

Класически мъжки гривна мода Pulseira Masculina Коледен подарък 24-КАРАТОВО CZ мъниста еластичен Чар естествен камък Приятелство Мъжки гривни

Класически мъжки гривна мода Pulseira Masculina Коледен подарък 24-КАРАТОВО CZ мъниста еластичен Чар естествен камък Приятелство Мъжки гривни

BGN 5.00 BGN 7.31

Наличност
Налично


Класичен Мажите Хривнија Мода Pulseira Masculina Божиќ Подарок 24 K CZ Монистра Еластична Шарм Природен Камен Пријателство Мажите Нараквици Количина : 1pcs или 2 парчиња/многу(ќе го изберете) 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/Луксузни Хривнија Материјал : 8mm Природен Камен и 24 K Злато CZ Монистра Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Лице Одговара за : Млади и Зрелост Женски/Машкост и Драги пријатели,добредојдовте во мојот камен.Стоката е со добар квалитет.24 K Злато Позлатен,не е лесно да исчезнат.И сите бои се во парк.Немојте да се грижите за ништо.
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации :
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
кеджиалай
Материал:
Полускъпоценни камъни
Формамодел:
Кръг
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Стил:
Модерен
Вид На Гривни:
Гривни От Направления
Пол:
Мъже
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Тип Инсталация:
Няма
Тип На Метали:
Мед
Тип Обков:
Чрез шнурове
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Елемент:
Гривни
Място на произход на стоките:
Гуандун, Китай (Континентален)
Цвят:
като изложба на изображението
is_customized:
Yes
Материал:
Ахат
Стил:
Дамски и мъжки бижута
Тип:
гривна от уроки
Дължина:
7-8(adjustable)

Избор на клиенти