Категории

.

Категории

.

Любовен монолог офис / кариера стил мистична crystal линк гривни за жени дължина на веригата 20,5 см B0071 безплатен чанта бижута

Любовен монолог офис / кариера стил мистична crystal линк гривни за жени дължина на веригата 20,5 см B0071 безплатен чанта бижута

BGN 12.00 BGN 17.58

Наличност
Налично


Продавница Политики
Добредојдовте на нашиот продавница !
Да се направи вашиот начин на купувачите, како едноставни и лесно како е можно, ве молиме обратете се до продавница политиките наведени подолу.
Имаме за цел да обезбеди посветен услуга и место на клиентите пред сè, вашиот покровителство е нашата најголема чест.
Плаќање
Ние прифаќаме Ali Express Зачувам само.
Испорака
Ние брод на ставка(и) од кина во светот во 24-час. (во работен ден) по исплата е расчисти.
Сите на нашите предмети се нудат со Бесплатен Превозот.
Превозот метод зависи од Вкупниот износ на наредби.
Пакување
Комбинирање
Можете да комбинирате плаќање завршува во рок од 15 дена со нас со цел да се спаси од S&H.
Ве молиме бидете советувани дека Сите предмети треба да бидат проверени заедно со цел да се спаси од S&H.
Политика На Враќање
Ако не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, се врати во рок од 30 дена и ние ќе размена
тоа или наплата на средствата, се врати превозот надомест ќе биде на трошок на купувачот.
30 ДЕНА 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА
Повратни информации
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации со 5 ѕвездички, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ве молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред било негативни повратни информации лево.
Контактирајте со НАС
Ако имате било какви прашања или сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Trade Manager ,
ние ќе ви одговори што е можно.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Зошто добивам е помала од она што е прикажано на сликата?
A : имаме владетел во втората слика да се покаже вистинска големина .

Основни характеристики

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Тип Обков:
Скрита закопчалка-предпазител
Номер На Модела:
B0071
Материал:
Полускъпоценни камъни
Вид На Гривни:
Гривни, Верижки И Връзки
Пол:
Жени
търговска марка:
Любовен Монолог
Формамодел:
Геометрична
Тип На Метали:
Мед
Стил:
Офис/кариера
Функция:
Украса
Съвместимост:
Няма
Манейн Стоун:
имитация Топаз
Основен цвят:
Мистична цвят
Случай:
Годишнина, Годеж, Подарък, Парти, Сватба
is_customized:
Yes
Държава производител :
Хонг конг
Тегло:
8g
Външен Метал:
посеребренное покритие

Избор на клиенти