Категории

.

Категории

.

Мода древното сребро Лъки Horse Shoe Чар плетени кожени гривни и краката гривни за жени, бижута и аксесоари 50шт A52

Мода древното сребро Лъки Horse Shoe Чар плетени кожени гривни и краката гривни за жени, бижута и аксесоари 50шт A52

BGN 18.00 BGN 23.97

Наличност
Налично

Мојот пријател :
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време
1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.
2 : Ако не го примите пакетот за долго време, ве молиме контактирајте со нас и ние веднаш ќе го решат. Ви благодарам многу, и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.
Ви благодариме, ние го цениме убави работи : )
Следново е време на испорака за пакет :
Кина Пост мал пакет плус обичните 16 - 60 дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail - 10-45 дена
E - пакет - 5-25 дена
EMS - 5-12 дена
DHL / Федекс / UPS-от 3-10 дена
Добредојдовте во мојата продавница!
Висок Квалитет На Гаранција Супериорен Продажба На Услуги
Опишете
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Големина Должина : 20cm ; Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : цинк легура метали (олово слободни) КОЛИЧИНА за овој оглас : 50 Компјутери
боја : како на сликата
Тип : трговија на Големо конверзија : 1 инч = 254mm или 1mm = 0.0393 инчен
Враќање & Размена политика
**Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати &размена на настава .Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
**Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата, Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас.

Основни характеристики

Цвят на метала:
черно, бяло, червено, зелено, сиво, синьо, жълто, розово, лилаво, оранжево, кафяво, бежово
Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Пол:
Жени
търговска марка:
ВУЮЙИННИРУЙ
Тип Инсталация:
Няма
Материал:
Кожа
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Дължина:
20cm
Тип Обков:
Омар
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Геометрична
Вид На Гривни:
Гривни, Верижки И Връзки
Материал:
Цинк Сплав
Дължина:
20cm

Избор на клиенти