Категории

.

Категории

.

Новата смяна 10шт CHAISNAW бар ядки FORT ST MS170 MS180 MS210 MS230 MS250 MS240 MS260

Новата смяна 10шт CHAISNAW бар ядки FORT ST MS170 MS180 MS210 MS230 MS250 MS240 MS260

BGN 15.82

Наличност
Налично

Новата Замена 10 PCS СТРАНАТА БАР ОРЕВИ ЗА ST MS170 MS180 MS
210 MS230 MS250 MS240 MS260
Може да се направи со плаќање од страна на T/T, Кредитни картички (Visa или Master Card), Western Union и Paypal.
1.Објектот треба да биде испратена во рок од 24 часа од јасно плаќање примени, Освен за време на викендите и банката
празници.
2.Стоката се обично се испраќаат преку Кина пост воздух mail. Тоа ќе потрае околу 15-25 работни дена за Европа Земја ,на другите земји за 25-50 работни дена. Ако ви треба добра итно ,pls контактирајте со нас
и да одберете други превозот начин,како што курирската служба DHL,FEDEX и ЕМС,итн и плаќаат екстра товарни полнење(околу 6-9
денови пристигнуваат вас).Сите наши предмети се сосема нови, освен ако поинаку не е наведено во нашите опис.
1. Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. Врати објектот има да биде нов, и во неговата оригинална состојба. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. ,Купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе рефундирање на целиот износ. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
2.Купувачот ќе биде одговорно за превозот цена да се врати на предмети.
1.Многу ви благодариме за купувањето! Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и ни остави позитивен фидбек.Благодарам многу
2. Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе одговор во рок од 24 часа да го
решавање на проблеми.

Основни характеристики

документ:
CE
Вид Хранене:
Бензин / Газ
Характеристика:
2-тактов
Номер На Модела:
250
Тип:
Професионални Косачки

Избор на клиенти