Категории

.

Категории

.

14шт Скорпион Голф обувки Шипове Softspikes подмяна на ключалки шампион бързо завъртане на винт шипове Stinger черно + сиво Tri-Lok влак СПИН

14шт Скорпион Голф обувки Шипове Softspikes подмяна на ключалки шампион бързо завъртане на винт шипове Stinger черно + сиво Tri-Lok влак СПИН

BGN 8.00 BGN 11.18

Наличност
Налично


ПОВРЗАНИ ОБЈЕКТИ
ОБЈЕКТОТ ИНФОРМАЦИИ НАСЛОВ 14 Pcs Шкорпија Golf Shoe Шила Softspikes Замена Cleat Шампион Брз Пресврт Завртка Studs Жило Црна +Сива Три-Lok Воз Сида
ОБЈЕКТОТ КАРАКТЕРИСТИКИ 100% Сосема нов. Боја : Црно-Сива Големина : за 2.9 cm x 1.2 см / 1.14 инчен x 0.47 инчен Материјал : TPR Спецификации : Еколошки дизајн минимизира марки на зелена.
Клуч дупки формирана во цврсти материјали.
Основно пролет-flex влечење елементи се обезбеди оптимална грчевито држејќи се за способност.
Dual цврстина изградба помага да се обезбеди играч на голф со влечење, стабилност и удобност.
ПАКУВАЊЕ ЛИСТА
14 Компјутери x Golf Shoe Шила
E-mail/ порака е приоритет на нашата служба за корисници.
Ако не се добие одговор во рок од 1-2 дена, ве молиме проверете ви r Моите Пораки во случај вашиот email провајдер има премногу-агресивен спам филтер за блокирање е-пораки. Ве молиме ни e-mail ПОВТОРНО.
Ние прифаќаме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот.
Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно. Кога ќе кликнете на Плати Сега копчето, системот автоматски ќе се утврди дали постојат и други објекти што сте ги купиле од нас и ќе ги комбинирате за вашиот преглед.

Основни характеристики

търговска марка:
гоханти
Номер На Модела:
14 бр X шпайкове за обувки за голф
Производни Серия:
Шпайкове За Обувки За Голф
Тип:
Шпайкове За Обувки За Голф

Избор на клиенти