Категории

.

Категории

.

За panasonic HC - MDH2 V720 MDH2 camera LCD ribbon cable axis line the screen no screen display line

За panasonic HC - MDH2 V720 MDH2 camera LCD ribbon cable axis line the screen no screen display line

BGN 11.00 BGN 12.30

Наличност
Налично


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Основни характеристики

Пакет:
ДА
търговска марка:
ФУЛКОЛ
Тип:
Тел
Номер На Модела:
За panasonic HC-MDH2 V720 MDH2
Съвместим Марка:
Sony, Minolta

Избор на клиенти