Категории

.

Категории

.

Коледна снимка на фона на тънка художествена тъкан новородено домашен любимец сребърен боке на фона на снимки ST-761

Коледна снимка на фона на тънка художествена тъкан новородено домашен любимец сребърен боке на фона на снимки ST-761

BGN 13.00 BGN 19.20

Наличност
Налично


Производство на сликата :
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Ве молиме контактирајте со нас)
Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам. Нема џеб на нејзиниот врв.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
За : свадба, возрасни, деца, празник партија,комерцијална работа и др.
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Ве молиме контактирајте со нас. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Сите ткаенини Крпа потекло се направени во кина и се печатени во времето на цел. Олово време е 1-2working дена,
pls бидете трпеливи за да добиете тоа.

Основни характеристики

Размер (мм):
150X100cm 5X3ft, 210cmX150cm 7X5ft, 300X180cm 10X6ft, 300X250cm 10X8ft
Пакет:
ДА
Тип:
Спрей За Боядисана
Номер На Модела:
ЧЛ. 761
търговска марка:
MEHOFOTO
Материал:
Платно
Стил:
Ретро
сватбена фотография декори:
децата фон
винил плат:
изчислени са отпечатани
Размер (мм):
1500

Избор на клиенти