Категории

.

Категории

.

3шт незалепваща кръгла силиконова форма за печене Набор от форми за печене, тигани миялна машина и хладилник гласове за торта/ Сладкиши/ хляб/ Сладолед 54004

3шт незалепваща кръгла силиконова форма за печене Набор от форми за печене, тигани миялна машина и хладилник гласове за торта/ Сладкиши/ хляб/ Сладолед 54004

BGN 20.75

Наличност
Налично


ПЕЧЕЊЕ САМО што ВЛЕГОВ ДЕКА МНОГУ ПОЛЕСНО, Повеќе Нема Фрустрација! Не само мразам кога колачи annoyingly се држи до метални тави, уништува сите ваши напори? Добро, имаме решение за тоа! Овие не-стап силиконски калапи се обезбеди вашите торти и колачи излезе чист секој пат. Само наведнуваат на работ и торта се појавува во една убава фигура. И ќе се штеди многу малку се промени! Овие торта тави не само да го дадете најдоброто вредност на Амазон, но, исто така, не бара никакви пергамент хартија или печење спреј. Оди Пече Луди! Повеќе не ќе биде ограничен од страна на старите, clunky метални тави за печење! Флексибилност и топлина толеранција на овие калапи ви овозможи да го стори тоа многу повеќе. Можете да ги користите за да се пече единечна, двојна или тројна-слоевит торта за свадба или роденден, камшик до пита, ладно калап за сладолед или желатин, направи пусти, или се креативни и се готви некои мини пици; сите со само еден сет! Еве зошто ќе ви се допаднат оваа bakeware сет : - не држи, рѓа, или дент кога падна. - Машина за миење садови безбедно за брзо и лесно чистење. - Купишта заедно во голема мера да го зачувате на простор за складирање. - Здрав уште флексибилни за да се намали countertop хаос. Почетник или Про, смета на силиконски торта тави да се направи печење целосно стрес-слободен.
Нашиот вистински фото :
Како да го добиете вашиот пакет побрзо и безбедно
1.Ако сте од НАС&RU и повеќе од 5 долари за еден износ ,ние ќе испрати пакет со Epack (Можете да следење на информации и ќе го добијат во врска со 7-25 дена ).
2.Ако не сте од сад, Русија ,единствена износ во нашата продавница во текот 5 долари , ние ќе ги искористиме Стандард Превозот или следење логистика информации Кина Пост Воздух Mail.

Основни характеристики

Тип:
Инструменти За Печене И Сладкарски Изделия
документ:
CIQ, ЕИО, FDA, LFGB, CE / EU, SGS
Номер На Комплекта:
3
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Материал:
Силикон
Тип Инструменти За Печене И Сладкарски Изделия:
Хлебопекарные Вложки
Номер На Модела:
54004
търговска марка:
Маска за лице

Избор на клиенти