Категории

.

Категории

.

много рози цветя слънчоглед торта шоколад мухъл за кухня за печене на Торта инструменти направи си САМ Sugarcraft украса на мухъл F0525

много рози цветя слънчоглед торта шоколад мухъл за кухня за печене на Торта инструменти направи си САМ Sugarcraft украса на мухъл F0525

BGN 8.00 BGN 15.66

Наличност
Налично

Материјал : Храна Одделение Силиконски Боја : објектот боја автоматски ќе испрати Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење Тоа е Мека и лесна за употреба Оценка на температура : - 40 centigrade на+210 centigrade материјал : нови еколошки 100% Храна одделение материјал
транспорт : предмети ќе биде испорачуван Кина Пост воздухот, тоа обично трае околу 15-45 дена за сад, Европа и во други места во целиот свет. предмети кои ќе купат вкупно amout повеќе од $ 180, ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL и така на превозот начин, таа ќе стане многу побрзо, ако сакате да го изберете вашиот сопствен линија превозникот трансфер, ве молиме контактирајте со нас Враќа : Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ние сме 100% Задоволство гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се во јавите на нашите клиенти serivce тим во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Ние ќе ви даде една за слободни испратите или враќање на парите. Услуги на клиентите е многу важно за нас. повратни информации : ако не сте задоволни со нашата служба и производство, очекуваме positice повратни информации и 5 ѕвезди на детални продавачот евалуација Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, Ние ќе го вашиот одговор witin 24 часа. Топло Совети : 1) бои ќе бидат испратени по случаен избор 2) ако сакате да се купи во рефус, ве молиме contace нас, и ние може да ви даде најдобра цена и превозот.

Основни характеристики

търговска марка:
крилата на ангела
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Материал:
Силиконов Каучук
документ:
CE / EU, CIQ, ЕИО, FDA, LFGB, SGS
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Номер На Модела:
FT-524
Тип:
Инструменти За Торта
Фабричните контакти:
Цени на едро:
персонални:
100% хранително-вкусовата материал:
Доставка Доставка:
Поща Поща Безплатна доставка
Приложение:
Воспользуйся:
Направи:
Номинальность температура:
Цвят:

Избор на клиенти