Категории

.

Категории

.

форма на звезда алуминиева сплав Анодируя выпекая на мухъл Мухъл торта Мухъл бисквити

форма на звезда алуминиева сплав Анодируя выпекая на мухъл Мухъл торта Мухъл бисквити

BGN 14.00 BGN 17.97

Наличност
Налично


Добредојде
Ве молиме прочитајте и се потврди нашата превозот време и следниве услови се во ред за вас пред наддавање, ви Благодариме за соработката во однапред. Ве молиме обрнете внимание на ГОЛЕМИНА за да се избегне непогодни. Не замисли, бидејќи понекогаш фотографија не можев да кажам што точно вистинска големина е.
Петокрак облик Алуминиум Легура Anodizing Калап за Печење Торта Мувла Бисквит Мувла големина : 24*24*5cm боја : како на сликата покажува материјал : Алуминиум испорака : бесплатна испорака
Имајте на ум тоа пред да нарачате :
1. Вашите елементи, ќе биде испратен од CPAM бесплатно!
2. Тоа трае околу 20-60 дена во Европа и Америка, 25-90 дена во други земји.
3. Ве молиме погрижете се АДРЕСАТА се точни.(не заборавајте да се пополни во полно име ако сте Русите~)
4. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации љубезно.
5. Ако таму е во ред со примените предмети, добредојдовте на линкот нас. Ние ќе се потрудиме да го реши.

Основни характеристики

Тип:
Инструменти За Торта
документ:
FDA
търговска марка:
JOINHOT
Материал:
Метални
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Предмет на:
форма за торта alu
Материал:
Алуминий
Доставка:
безплатна доставка
поддържа:
стойте далеч от огъня
модел на поръчката:
Цени на едро
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)

Избор на клиенти