Категории

.

Категории

.

Сладки Мини цветни бисквитки машина за бисквити торта мухъл фондан торта декорация инструменти каре форма на съобщение захар паста САМ печене B996

Сладки Мини цветни бисквитки машина за бисквити торта мухъл фондан торта декорация инструменти каре форма на съобщение захар паста САМ печене B996

BGN 5.00 BGN 6.61

Наличност
Налично


Мини Симпатична Цвет Бисквит Колаче Машина Торта Мувла Фондан Торта Декорирање Алатки Plaid Форма Притиснете Шеќерна Паста DIY Печење B996 Тип : торта мувла Облик : plaid Стил : бисквит cookie фондан секачи Материјал : пластични Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет, Големина : 19.2 cm*12.5 cm Пакет се Вклучени : 1 компјутер
Answer : ___________________________ Note : Превозот Начин
1, цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Тоа е поддржано од страна на , тоа нема детали за следење на информации по парцела лево Кина .)
2, цел>=$7 Кина Пост Воздух Пошта (на овој начин е добро за купувачот, можете да видите на превозот детали со валиден следење на број)
3, цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)

Основни характеристики

Тип:
Инструменти За Торта
търговска марка:
мицзян
Материал:
Пластмаса
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
документ:
CE / EU, CIQ, ЕИО, FDA, SGS
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Номер На Модела:
торта мухъл B996
Тип:
мухъл ножовете торта
Размер:
19.2cm*12.5cm
инструменти за приготвяне на храна:
Калъпи за помадного бисквити
Форма:
каре и цвете
Функция:
Форма за печене / торта
Пакета Е Включен:
1 бр.
Стил:
кухненски принадлежности

Избор на клиенти