Категории

.

Категории

.

Нова Силиконова Роза Форма За Торта Чаша Форми За Печене На Сладкиш Мухъл Желе Pullding Симулация На Бокс За Готвене Инструменти За Украса На Тортата Мухъл

Нова Силиконова Роза Форма За Торта Чаша Форми За Печене На Сладкиш Мухъл Желе Pullding Симулация На Бокс За Готвене Инструменти За Украса На Тортата Мухъл

BGN 7.00 BGN 7.74

Наличност
Налично


1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. 2. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. 1.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. 2. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. 1.Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. 2.Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Основни характеристики

Тип:
Инструменти За Торта
Материал:
Силиконов Каучук
Характеристика:
Еко-Содружественный
документ:
CE / EU, CIQ, ЕИО
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Номер На Модела:
Инструменти За Торта
търговска марка:
ЗИГЛЬ
Име:
Инструменти За Торта

Избор на клиенти