Категории

.

Категории

.

С дълъг ръкав WTF Dobok есен и зима Таекуондо облекло Дете Възрастен обучение услуга униформи

С дълъг ръкав WTF Dobok есен и зима Таекуондо облекло Дете Възрастен обучение услуга униформи

BGN 56.00 BGN 69.42

Наличност
Налично


1.Материјал : Памук 55%, Полиестер 45% 2.Боја : Бела 3.Големина : 4 XS,XXXS, XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL (ве Молиме проверете подолу големина форма внимателно,и да го изберат правото големина ,нашите големини се стандард,ако се посилни, ве молиме изберете една поголема големина! ) 4.пакет се вклучени : 1 грб + 1 панталони + 1 бел појас + 1 keychain
ЗА ИСПОРАКА
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Ако сликите прикажани се да не одговара на реалните ставка опис и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Ние не reposiable било увоз данок на ред ,ако локалниот обичај на полначот на данок ,надоместокот треба трошат од страна на купувачот .
ВРАЌАЊЕ & НАПЛАТА
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Основни характеристики

Цвят:
110 см, 120 см, 130 см, 140 см, 150 см, 160 см, 170 см, 180 см, 190 см
Отдел Име:
Мъже
Класификация На Класове По Таекуондо:
черен колан
Тип:
форма за таекуондо
Цвят:
Бял
Размер:
110,120,130,140,150,160,170,180,190

Избор на клиенти