Категории

.

Категории

.

10 бр офис консумативи корейски канцеларски материали сладък Kawai злато метална полагане на реколтата ключови перо Ангел отметки скрепка за книги

10 бр офис консумативи корейски канцеларски материали сладък Kawai злато метална полагане на реколтата ключови перо Ангел отметки скрепка за книги

BGN 4.00 BGN 4.30

Наличност
Налично


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 10 КОМПЈУТЕРИ Канцелариски Материјали корејски Канцелариски Симпатична Kawaii Злато Метална Ознака Гроздобер Копче Пердув Ангел Ознаки Хартија Клип за Книгата
100% сосема нов и висок квалитет
Гроздобер метал стил ознака со плетење јаже може да ги покажува вашите домот темперамент
Издлабени метал модел дизајн го прават вашиот ознака повеќе интересни и привлечни, се направи ќе уживате во читањето
Погоден како декорација за вашиот книги
Боја : Златна
Предмет Тип : Метал Ознака
Материјал : Метал
reatment Процес : Позлата
Елемент : Издлабени
Пакет се Вклучени : 10 * Метална Ознака (10 компјутери ист стил)
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Основни характеристики

Тип:
Bookmark
търговска марка:
Сюэшэн
Дизайн:
Карикатура
Материал:
Метални
Материал:
Метални
Име 1:
Bookmark
Име 2:
Скрепка За Хартия
Името на 3:
офис консумативи

Избор на клиенти