Категории

.

Категории

.

1PCS MD-9020C Metal Detector Gold Digger Treasure Hunter

1PCS MD-9020C Metal Detector Gold Digger Treasure Hunter

BGN 158.56

Наличност
Налично


Напомена :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35

1 PCS MD-9020 C Метал Детектор зестрогонец
Ловец На Богатство
ФУНКЦИЈА :
Целосно Автоматски и Сите Метални Детектори - Вашиот детектор ќе го открие сите видови на метални предмети.
Освен ако не сте го поставиле за некои објекти кои вие не сакате да се открие.
LCD - LCD со светлина,тоа да се подобри за да се идентификуваат метал во ноќта или caliginous надвор.
Користете нова display mode со патентирана технологија.Дополнителни автоматско БГ боја за прилагодување на системот за понатамошно
се обезбеди LED работи подобро во функција на решавање сооднос во текот на денот и ноќта.Уште поважно, се заштеди енергија.
На БГ боја може да се нарача од бело.
Display-објект одговори во повеќе директно насочени еден начин на екранот со три различни звучната фрекфенција
класифицирање на различни видови на метали.
Позиција таргетирање : сигналот на екранот ќе трепка кон средината кога се приближува на објектот. Панел површинска отпорност на триење-панел е направен од материјал со површинска отпорност на триење кој обезбедува на ЛЕР добро работи.
Висока осветленост LED светилка - Дополнителни флеш држачот за ноќта пребарување,користење на висока осветленост LED светло.
Режим-Режим на 1(factory default) е поставена првично за ниска брзина истражување кога ќе го вклучите
за да се забрза Режим притиснете копчето.

Основни характеристики

Номер На Модела:
MD-9020C
търговска марка:
ZJMZYM
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Приложение:
Откриване на злато/метал
Ръководство на английски език:
ДА
Откриване на дълбочина:
1.5
Батерия(не е включена в комплекта):
6pcs1. 5v
Номер На Продукта:
FC261

Избор на клиенти