Категории

.

Категории

.

MD88 подземен детектор за метал / Търсещия хапки / детектор на злато / Ловец (дълбочина на откриване на 5 м)

MD88 подземен детектор за метал / Търсещия хапки / детектор на злато / Ловец (дълбочина на откриване на 5 м)

BGN 352.00 BGN 370.62

Наличност
Налично


MD88 Подземни метал детектор /Грутка пронаоѓач /Злато детектор /
Ловец на богатство (5m откривање на длабочина)
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува
Примена : откривање на Злато,сребро ,бакар,алуминиум,кабел,монети, мошти,
накит..
Опис :
Краток Вовед
Во согласност со потребите на корисниците, нашата компанија разви MD88-тип на метал детектори
MD88-тип на метал детектори се користат високо-моќ започне, автоматски систем за следење, тоа е доволно љубопитство длабочина и точна идентификација способност е супер-професионални длабоко-детектори, особено се применува за откривање на длабоки слоеви операции. Уредот има Дискриминација и Земјата Биланс на функцијата. Може да се наплаќа директно. Ги има големи и мали пребарување калеми, слушалка и полнач.
Спецификација :
1. Батерија, животниот Век на Батеријата Л. Д. Г светла, индикаторот за полнење да светла.
2. Целосна контрола на Теренот Рамнотежа.
3. За разлика од било кој друг метал детектор на пазарот денес, MD88 може да се направи разлика Црна и Не Обоени метали
4. Биде способен да се извонреден длабочина и екстремна чувствителност во најлош основа.
5. Водоотпорен 15" пребарување серпентина. Други додаток 12" серпентина на располагање.
6. Прагот Контрола. Точно прилагодите јачината на аудио за да слушнете како помали, подлабоко сигнали.
7. Фреквенцијата, Контрола прилагодува за лов во близина на електрични водови, микробранова или други еколошки пречки.

Основни характеристики

търговска марка:
ZJMZYM
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Номер На Модела:
MD-88
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Цвят:
Зелени
силата на:
Презареждане
максимална дълбочина на откриване на:
На 5 метра
Номер На Продукта:
FC190

Избор на клиенти