Категории

.

Категории

.

(100 бр./лот ) 10A F10A 10 AMP 250V,6 x 30 мм,быстроразъемные стъклени предпазители.

(100 бр./лот ) 10A F10A 10 AMP 250V,6 x 30 мм,быстроразъемные стъклени предпазители.

BGN 15.98

Наличност
Налично


100 Парчиња 10 A / 250 Vac Брз Удар Осигурувачи.
Дијаметар : 6mm / 0.24", Должина : 30 +/-0.5 mm / 1.2".
Кина CCC уверение.
Материјал : Осигурач тело - стаклена цевка, на крајот капа - никел позлатен лим.
100% нови , никогаш не се користи.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Основни характеристики

is_customized:
Yes
Номер На Модела:
FU-B30/F10A-100
Използването на:
.
Стандарти За Сигурност:
.
Чупене На Способността На:
.

Избор на клиенти