Категории

.

Категории

.

(100 бр./много ) 500mA/250V 6x30mm Quick Blow Glass Tube Fuse, сертифициран UL.

(100 бр./много ) 500mA/250V 6x30mm Quick Blow Glass Tube Fuse, сертифициран UL.

BGN 32.00

Наличност
Налично


100 Парчиња 500m A / 250 Vac Брз Удар Осигурувачи.
Дијаметар : 6mm / 0.24", Должина : 30 +/-0.5 mm / 1.2".
УЛ уверение.
Материјал : Осигурач тело - стаклена цевка, на крајот капа - никел позлатен месинг.
100% нови , никогаш не се користи.
Ro HS согласност.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Основни характеристики

is_customized:
Yes
Номер На Модела:
FU-A30/F500mA-100
Използването на:
.
Стандарти За Сигурност:
.
Чупене На Способността На:
.

Избор на клиенти