Категории

.

Категории

.

Автоматично Двухголовочный пистолет-спрей боя с антикоррозийным Двухголовочным въздушен пистолет от неръждаема стомана 316

Автоматично Двухголовочный пистолет-спрей боя с антикоррозийным Двухголовочным въздушен пистолет от неръждаема стомана 316

BGN 332.80

Наличност
Налично


Автоматско Двојна Глава Боја Спреј Пиштол со Анти-корозија 316 од не ' Рѓосувачки Челик Двојна Глава Воздухот Спреј Пиштол
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
фотографијата покажува :
Функција 1. Тоа е животната средина. 2. Безбедно функционирање. 3. Тоа е погоден за автоматизација и серија на производство. 4. Анти-корозија. 5. Шарени. 6. Рециклираат. 7. Локација прскање е на располагање. 8. Не постои форма и големина ограничување на работата парче. 9. Едноставна операција. Comparision на овој пиштол со други пиштоли 1. Материјал на млазницата, игла и течни премин се 316 од не ' рѓосувачки челик, па тоа би можело да спреј и обичните бои и видови на течности. 2. Како произведени од страна на машина по birthed од мувла, таа е на добар квалитет. 3. Секоја пиштол е нејзината единствена код во пиштол тело, тоа е корисно за следење и услуга по продажбата. Примена 1. Занаетите површината за садење /накит површината прскање. 2. Мобилен /светлина и другите живи електрични школка садење. 3. Пеколот и други дневни потреби површински третман. 4. Автомобил измена /авто тркала персоналните производство.

Основни характеристики

Направи си Сам пособия:
Боя И Тапицерия
търговска марка:
ZJMZYM
Тип:
пистолет за високо налягане
Номер На Модела:
001
is_customized:
Yes
Приложение:
Пистолет-Спрей Боя
Цвят:
Синьо кафе
главата:
Две глави
с ръководство на английски:
ДА
Номер На Продукта:
FC178

Избор на клиенти