Категории

.

Категории

.

Преносим пътуване риби Зодиак слънце, дъжд сгъваем карикатура чадър жените три сгъваеми анти-UV чадър чадъри чадъри

Преносим пътуване риби Зодиак слънце, дъжд сгъваем карикатура чадър жените три сгъваеми анти-UV чадър чадъри чадъри

BGN 22.38

Наличност
Налично


Преносни Патување Риби Хороскопски Сонцето Дожд Виткање Цртан филм Чадор Жени Три Виткање Анти-УВ Sunshade Чадори Чадори
Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Прекрасни илустрации на Зодијакот во полн цут низ крошна,персоналните и елегантен. Хороскопски виткање чадор ќе се расположи во било лош времето. Направени од здрав челик и квалитетот водоотпорен крпа, на чадор се многу издржливи и способен да издржи силни ветрови и дождови. Капата е, исто така, одлично да се користи на сончеви денови, како што ја штити кожата од сончевата светлина. Кога укината, на чадор е мал и лесно се вклопува во вашата торба додека сте во движење. Идеален за дождливо и сончеви денови Мали димензии што ќе се вклопат во вашата торба Прави одличен Божиќ порибување stuffer на сегашноста што ја дава целата година!!! Спецификации : Боја : ЦРНА Материјал : Полиестер Укината Должина : 23cm Дијаметар : 98cm Забелешка : Зодијакот е внатре чадор ,надвор е темно,ве молиме да знаат тоа. Пакетот Вклучува : 1 Pcs x Чадор Производ Слики Добредојдовте на Повик Црното Бело и Белото Црно трговија на Големо Продавница, маркет Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Пратката 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат.

Основни характеристики

Тип:
Чадъри
Материал На Панела:
Понжи
Модел:
Трехскладной чадър
Контрол:
Неавтоматический чадър
Функция:
Сгъваема
Размер:
55-61cm radius
Възрастова Група:
Възрастни
Материал:
Метални
търговска марка:
BenRussell
Продукт:
Слънчев и в дъждовен чадър
Номер На Модела:
1000891

Избор на клиенти