Категории

.

Категории

.

Мода черна дъска графити стил ветрозащитный три сгъваем чадър компактен дъжд пътуване супер лесно на Мъже, Жени чадъри

Мода черна дъска графити стил ветрозащитный три сгъваем чадър компактен дъжд пътуване супер лесно на Мъже, Жени чадъри

BGN 23.97

Наличност
Налично


Моден Табла Графити Стил Windproof Три Виткање Чадор Компактен Дожд Патување Супер светло Мажи Жени Чадори
Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Изработка : Висока густина carom крпа Чадор грофот : 8 Чадор крпа Густина : 190 T моделирање : Три-виткање Чадор Боја : сива Димензии : 21 инчен Материјал : Алуминиумски + Пластика Голем чадор од суштинско значење за патување дома 100% сосема нов и висок квалитет. Погоден за сите прилики Моделирање исклучителна high-end Водоотпорен , и нема да се навлажни Пакетот Вклучува : 1 Pcs x Чадор Производ Слики Добредојдовте на Повик Црното Бело и Белото Црно трговија на Големо Продавница, маркет Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Пратката 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат. 2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL. 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. 5)Предметите ќе пристигне во текот на 60 дена по испорака( русија 90 дена,Бразил 120 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака.

Основни характеристики

Тип:
Чадъри
Контрол:
Неавтоматический чадър
Продукт:
Слънчев и в дъждовен чадър
Материал:
Найлон 190T
Размер:
M
Функция:
Сгъваема
Модел:
Трехскладной чадър
Активна Почивка На Открито:
Риболов
Възрастова Група:
Възрастни
Материал На Панела:
Черно Покритие
Номер На Модела:
1000899

Избор на клиенти