Категории

.

Категории

.

AHL размера на дупките STD 56.4 мм / +25 56.65 мм/ +50 56.9 мм мотоциклет буталото & ring & клип на комплект за YAMAHA TZR125 R1-Z DT125R

AHL размера на дупките STD 56.4 мм / +25 56.65 мм/ +50 56.9 мм мотоциклет буталото & ring & клип на комплект за YAMAHA TZR125 R1-Z DT125R

BGN 30.00 BGN 33.76

Наличност
Налично


Внимание : Со цел да се избегне предизвикување проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрена почит за сите купувачи.
Директна замена на оригинални делови
Состојба : 100% нови
Сите производи кои се испраќаат се тестирани
Количина : 1x
Потекло : Кина(копно)
Создаден Големина : СПИ 56.4 mm
+25 56.65 mm
+50 56.9 mm
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Основни характеристики

Цвят:
STD, Oversize 25, Oversize 50
Обем (мл):
125
специални характеристики:
Директен заместител на оригиналните части
Тип Елемент:
Бутала И Пръстени
търговска марка:
AHL
Диаметъра На Продукта:
5.64cm
Височина На Продукта:
0inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тегло На Продукта:
0.5kg
Брой цилиндри:
1 цилиндър
Вид На Материала:
Метални
Широчина На Елемента:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch
Името На Модела:
TZR 125 1987-1992 DT 125 R DT 125R 1988-1999 R1 Z 1991-1992
Цвят:
Както показа снимка
Произход:
Китай (Континентален)
скуката:
Стандарт 56,4 mm, +25 56,65 мм +50 56.9 mm
is_customized:
Yes
OEM код:
2YK-11631-04-35

Избор на клиенти