Категории

.

Категории

.

AHL размера на дупките STD/ +25/ +50 66 мм/ 66.25 мм/ 66.5 мм бутало комплект с контактни пръстени клип на комплект за Suzuki DR200 DR 200 DF200 VAN 200

AHL размера на дупките STD/ +25/ +50 66 мм/ 66.25 мм/ 66.5 мм бутало комплект с контактни пръстени клип на комплект за Suzuki DR200 DR 200 DF200 VAN 200

BGN 46.00 BGN 51.18

Наличност
Налично

Род : 66mm/ 66.25 / 66.5 mm Висина : 73.4 м Големина : СПИ +25, прекумерно 0.25 mm +50 прекумерно 0.5 mm Вклучувајќи : 1x Клипот Сет со Pin Прстени и Клипови
Важна Забелешка : ве Молиме испратете ни го вашето целосно Име и презиме и Адреса на англиски јазик!
Телефонски број е многу важна информација да се испрати преку Express!
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Основни характеристики

Цвят:
STD, Oversize 25, Oversize 50
Дължина На Продукта:
1inch
Широчина На Елемента:
1inch
Диаметъра На Продукта:
0cm
Височина На Продукта:
1inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
специални характеристики:
Директен заместител на оригиналните части
Тип Елемент:
Бутала И Пръстени
Името На Модела:
DR200 DF 200 VAN200 на извънгабаритни 25 50 бутало комплект
търговска марка:
AHL
Тегло На Продукта:
0.5kg
Обем (мл):
200
Брой цилиндри:
1 цилиндър
Вид На Материала:
Метални
Цвят:
като на снимката
Произход:
Китай
is_customized:
Yes

Избор на клиенти