Категории

.

Категории

.

AHL размера на дупките 38.25 мм извънгабаритни 0.25 мм мотоциклет на буталото и поршневое пръстен комплект за DIO AF54E AF55E 56E AF 54 55 56 E Z4 50

AHL размера на дупките 38.25 мм извънгабаритни 0.25 мм мотоциклет на буталото и поршневое пръстен комплект за DIO AF54E AF55E 56E AF 54 55 56 E Z4 50

BGN 43.00 BGN 47.84

Наличност
Налично

Род : 38.25 mm Големина : +25, Прекумерно 0.25 mm Вклучувајќи : 1x Клипот Сет со Pin Прстени и Клипови
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Основни характеристики

Тегло На Продукта:
0.3kg
Дължина На Продукта:
1inch
Обем (мл):
50
Диаметъра На Продукта:
3.825inch
Широчина На Елемента:
1inch
Височина На Продукта:
1inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
специални характеристики:
Директен заместител на оригиналните части
Тип Елемент:
Бутала И Пръстени
търговска марка:
AHL
Името На Модела:
Бутало комплект DIO 50 AF54E +25
Брой цилиндри:
1 цилиндър
Вид На Материала:
Метални
Цвят:
като на снимката
Произход:
Китай
is_customized:
Yes

Избор на клиенти