Категории

.

Категории

.

1 бр професионален Педераст ръчно подкрепа Педераст пръст в подкрепа на палеца подкрепа пръст задържане за фагот

1 бр професионален Педераст ръчно подкрепа Педераст пръст в подкрепа на палеца подкрепа пръст задържане за фагот

BGN 41.00 BGN 52.30

Наличност
Налично


Пред Плаќање Забелешка : Бидејќи на Секој бренд на рака surpport со различни пора големини, па оваа страна surpport железо бар може да биде малку подолго. Кога овој проблем се јавува, вие само треба да се користи клешти или други алатки за да може да се отсечени малку на железо бар.
Пред Плаќање Забелешка : Бидејќи на Секој бренд на рака surpport со различни пора големини, па оваа страна surpport железо бар може да биде малку подолго. Кога овој проблем се јавува, вие само треба да се користи клешти или други алатки за да може да се отсечени малку на железо бар. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво, ние ќе одговор на 8 часа, ви благодариме ! (Ако сте го "Што е Стан" во вас mobilephone, ве молиме Контактирајте со нас на : Нашите мобилни Телефонски Број : +8613632638320)
Општи Прашања
За Тарифни(ДАНОЦИ) :
Ние нормално прогласи пакет со многу Ниска Вредност за царинска фактура за цел да се спаси дополнителни даноци. Ако имате било какви посебни requirment за сопствени фактура вредност или други requirment, ве молиме ги споделите со нас пред да се направи shippment.
Бидејќи царинскиот случаен идентификација на сличен легален начин декларација вредност,доколку не се произведе никакви увозни давачки, даноци и давачки на вашата земја не се вклучени во точка цена или превозот давачки, пријави се на клиентот одговорност, па ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат.
Се надевам дека ќе може разбирање & surpport!
International Shipping :
1. Кога ние се нудат бесплатен превозот повеќе од еден превозник, ние ќе го избере еден од нив од страна на самите себе.

Основни характеристики

търговска марка:
ГЛУПАВА КОТКА
Номер На Модела:
Поддръжка на ръцете фагот-90
Цвят:
Черен
Диаметър На Желязната На Пръчката:
3.5 мм
Дължина На Железния Пръчката:
20 mm
Материал:
метал / пластмаса
Брой:
1 парче
Страна на произход:
Китай
костюм за:
Педераст

Избор на клиенти