Категории

.

Категории

.

Мода ивица бременни жени рокля с къс ръкав памук свободни ежедневни майчинство L / XL

Мода ивица бременни жени рокля с къс ръкав памук свободни ежедневни майчинство L / XL

BGN 18.00 BGN 26.34

Наличност
Налично


Моден Мрачно Бремени Жени Облечи Краток Ракав Памук Лабава Секојдневен Породилно L/XL
Опис : Сосема нов и висок квалитет на Овој супер удобен породилно облекува доаѓа во наутички шарени шема Лесни и во средината на должината дизајн го прават за совршен оружје, но тоа не р
Спецификација : Шема : Мрачно Боја : Морнарица, Сива, Црна Големина : XL, L
Големина
XL
L
Должина(cm)
88
85
Биста(cm)
104
96
Половината(cm)
140
134
Скут (cm)
142
136 Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm грешка
Пакет Се Вклучени : 1 * Породилно Облекува
Ве молиме љубезно Забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија!
Ние го прифатат плаќање преку Ali Pay САМО. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите. Ако сте ја купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.

Основни характеристики

Размер За Бременни:
L, XL
Материал:
Памук
Тип Тъкани:
Сукно
Дължина ръкав(см):
Кратък
Силует:
Хетеро
Вид На Модела:
Твърд
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Яка:
Горловина Лодки
Стил:
Кратък
Украса:
Няма
Цвят Стил:
Естествен Цвят
Отдел Име:
Бременни
Пол:
Жени
търговска марка:
Хантгольд
Модел:
Ивица
Цвят:
Тъмно-Синьо, Сиво, Черно
Размер:
XL, L
Пакета Е Включен:
1 * Дрехи За Бременни

Избор на клиенти