Категории

.

Категории

.

Ретро Дървен Правоъгълник Кутия За Съхранение На Сочни Растения Саксия Многофункционален Дървена Кутия

Ретро Дървен Правоъгълник Кутия За Съхранение На Сочни Растения Саксия Многофункционален Дървена Кутия

BGN 14.38

Наличност
Налично


Материјал : дрво
Големина : 4x8x22cm
Боја : ретро (pls се однесуваат на слики)
Пакување : 1x дрвена кутија
Употреба : цвет тенџере, десктоп кутија за складирање, итн.

Основни характеристики

Материал:
Дърво
Стил:
Японски Стил
Характеристика:
Еко-Содружественный
Форма:
правоъгълник
Тип:
Кутии За Съхранение И Бункери

Избор на клиенти