Категории

.

Категории

.

100 бр. / лот 12sizes безплатна доставка банерна цвят на ПЕТ кухня пакет за съхранение на zip-lock stand up опаковка чанти вълни-печат на горната светкавица

100 бр. / лот 12sizes безплатна доставка банерна цвят на ПЕТ кухня пакет за съхранение на zip-lock stand up опаковка чанти вълни-печат на горната светкавица

BGN 20.00 BGN 22.72

Наличност
Налично


Стил : Transparant јасно пластика zip заклучување застане Торба
Материјал : ЈП домашно Милениче
надвор Големина за да изберете : ;
9cm x 14cm +3cm / 10cm x 15cm +3cm / x 11cm 17cm 3.5 cm /
12cm x 20cm +4cm / 14cm x 20cm +4cm / 14cm x 23cm +4cm / 16cm x 24cm +4cm /
16cm x 26cm +4cm / 18cm x 26cm +4cm / 20cm x 30cm +5cm / 21cm x 35cm +5cm /
24cm x 35cm +5cm /
ние ги користиме сантиметар (cm) како единица , 1 инч =2.54 см =25.4 mm;
внатрешниот големина на торба е 2cm (ширина) помалку и 4cm (висок) помалку од надвор големини;
Дебелина : 160 micron = 0.16 mm (Двојно лице)
Предности : Кислород Отпор, Вода Доказ, Масло Доказ, Висока Бариера
Употреба : Широко се користат во Закуски, Ореви, Овошје, Замрзната храна, Чај, Кафе (грав),
Прав Меша, Бонбони, Бања Соли, Пет третира
Обичај : го Прифати и pls контактирајте со нас
Карактеристики :
1). Повторно' запечатува патент опции
2). Храна одделение фолија апликација за мулти-функционална употреба во разликуваат полиња.
3). Солза рецки (која maks кинење на пошта удобен со двете двете страни)
Слики :

Основни характеристики

Цвят:
търговска марка:
экангбуй
Номер На Модела:
W
Тип:
Торбички За Съхранение
Продукт:
Аксесоари За Конфетных Кутии
Модел:
Триизмерен вид
Класификация:
Вакуум И Сгъстен Чанта
Воспользуйся:
Храна
Приложимо Място:
Кухня
Дебелина на:
20 тел
Форма:
Триизмерен вид
Характеристика:
Еко-Содружественный
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
PP
Форма:
Площ
Спецификация:
others
Обемът на:
Друго

Избор на клиенти