Категории

.

Категории

.

Многофункционален въртяща се кръгла мода творчески дръжка корейски грим четки на писалка притежател канцеларски материали кутия за съхранение

Многофункционален въртяща се кръгла мода творчески дръжка корейски грим четки на писалка притежател канцеларски материали кутия за съхранение

BGN 28.00 BGN 30.38

Наличност
Налично


(1)детали за Производот и големина
Акрилик пенкало кутија
Материјал : акрилик материјал
Производ големина : 150mm(d)x115mm(h)
(2)Користењето и предност
Користете го за дома декорација
Светлината во тежина, shatterproof, отпорност, што значи сигурен и издржлив
(3)начин на Плаќање
Али истите да се изречни или western union или Т/T е во ред
(4 ) Испорака
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 1-2days откако уплата .
Објектот на локација во Кина, ве молиме да се свесни дека транснационален превозот обично трае подолго отколку на домашните.
За сите корисници во САД, предмети се испраќаат преку E-превозот, за клиенти се и во другите земји, ние сме користење на Кина, Воздухот пошта, тоа ќе потрае 20-30 дена да пристигнат.
Брзо се изразат како DHL, UPS-от, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail однапред
(5)Што секогаш сме биле прави :
Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите.
(6) Враќање Политика :
Ние секогаш се залагаат добра комуникација помеѓу вас и нас, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне да добиете елементи што се потребни;
Ако за жал, ќе имаат било каков проблем со нашиот производ, услуга или превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидам нашата најголема да се реши ПОБРЗО;
Ако се уште не може да се направи сте задоволни, ние би било размена на нов објект за вас или рефундирање на вашите пари.
(7) Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа;
Ние би постојано ги подобриме нашите производи и услуги;
Ако за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.

Основни характеристики

Цвят:
Кафяви, Прозрачни
Тип:
Бутилки И Буркани За Съхранение
Стилове на контейнери за подправки:
Отточна тръба на шарнирна връзка
Воспользуйся:
Всяка случайни неща
Характеристика:
Еко-Содружественный
Материал:
Пластмаса
Размер:
150mm(d)x115mm(h)
is_customized:
yes
Характеристика:
акрилна кутия тъкан

Избор на клиенти