Категории

.

Категории

.

1: 28 детски играчки на пишеща машина, симулация модел легкосплавного кола, ретро-класически автомобил, Откатный кола, коледни подаръци за деца.

1: 28 детски играчки на пишеща машина, симулация модел легкосплавного кола, ретро-класически автомобил, Откатный кола, коледни подаръци за деца.

BGN 24.00 BGN 25.42

Наличност
Налично

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба. Сите продажни производ е со висок квалитет на производот, ако има било кој квалитет на проблемот, може да се врати во зависност од ситуацијата. Клиентите можат да бидат сигурни да се купи.Стоката ќе биде 3 до 7 дена откако ќе го поставите цел да се испрати
Логистика : Драг пријател. Сите наредби ние основен избор е поштенски логистика, ако ви треба повеќе брзиот транспорт услуги. DHL/Федекс треба да плати товар. Ве молиме да комуницирам со нас во времето.

Основни характеристики

Характеристики:
Леене Под Налягане, Образователни, Музикални, Мини, На Мига, Да Се Оттегли, Модел
Предупреждение:
Децата на възраст от три години
Възрастова Група:
> 3 години
Материал:
Метални
Мащаб:
1
Тип:
Кола
Материал:
Сплав
Функция:
Светкавица, музика/глас
Режим на управление:
Управление на силата на

Избор на клиенти